NASZE USŁUGI UBEZPIECZENIOWE

Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą ubezpieczeń samochodu: OC, AC, NNW, assistance, życia, zdrowia, podróży, firmy, nieruchomości.

Ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie samochodu należy do grupy ubezpieczeń majątkowych.

Ubezpieczenie mieszkania i domu

Nasze codzienne życie pełne jest niespodzianek, które nie zawsze są miłe.

Ubezpieczenie podróżne

Ubezpieczenia turystyczne to szeroko rozumiana ochrona ubezpieczeniowa.

Ubezpieczenie zdrowotne

Dodatkowe prywatne ubezpieczenie zdrowotne.

Ubezpieczenie firmowe

Ubezpieczenie dla firmy to ochrona jej mienia od zdarzeń.

USŁUGIUBEZPIECZENIOWE

Ubezpieczenie samochodu należy do grupy ubezpieczeń majątkowych. W jego ramach ubezpieczamy pojazdy nowe, używane jak również sprowadzone z zagranicy. Obejmuje ono samochody osobowe, ciężarowe, dostawcze, motocykle i inne pojazdy poruszające się po drogach.

Rodzaje ubezpieczeń komunikacyjnych - zakres ochrony


 • ubezpieczenie OC odpowiedzialności cywilnej wraz z holowaniem i ochroną zniżek w pakiecie
 • ubezpieczenie AC (autocasco) w szerokim zakresie, naprawa w autoryzowanych warsztatach (ASO), warsztatach wskazanych przez towarzystwo lub klienta bądź kosztorys bez ograniczeń wiekowych, można rozszerzyć o ochronę zniżki AC
 • ubezpieczenie NNW – nieszczęśliwy wypadek, do którego dojdzie podczas użytkowania pojazdu. Świadczenie wypłacane jest dla kierowcy i pasażerów
 • ubezpieczenie Assistance – to gwarancja powrotu do domu z każdej podróży. Pomoc w przypadku wypadku, awarii,czy kradzieży pojazdu, bądź innych zdarzeń (np. wymiana opony, wlanie niewłaściwego paliwa do baku, zatrzaśnięcie kluczyków, problemy z akumulatorem),
 • ubezpieczenie szyb – to ochrona szyb w pojeździe bez utraty zniżek w autocasco. Ten wariant ubezpieczenia polecany jest dla osób, które zawodowo jeżdżą samochodem i znane jest im choćby zdarzenie spowodowane uderzeniem kamienia w przednią szybę,

Nasze codzienne życie pełne jest niespodzianek, które nie zawsze są miłe - w związku z tym warto ubezpieczyć swoje mienie przed przykrą niespodzianką jak np. kradzież, pożar lub zalanie.


Ubezpieczenie majątkowe - zakres ochrony

 • ubezpieczenie mieszkania
 • ubezpieczenie domu
 • ubezpieczenie domu w budowie
 • ubezpieczenie domków letniskowych
 • Ubezpieczenie działek ROD lub POD
 • ruchomości domowe, wyposażenie mieszkania lub domu (np. ubezpieczenie sprzętu rtv agd, mebli)
 • stałe elementy (np. podłogi, okna),
 • ubezpieczenie budynku gospodarczego
 • ubezpieczenie obiektu małej architektury (altany, garaże, ogrodzenie).

Ubezpieczenia turystyczne to szeroko rozumiana ochrona ubezpieczeniowa dla osób wyjeżdżających za granicę na wakacje, w celach edukacyjnych czy biznesowych.


Wybierając się w podróż zagraniczną warto zadbać o ubezpieczenie turystyczne. Będąc jego posiadaczem nie musisz obawiać się o to, że w razie nieszczęśliwego wypadku, nagłego zachorowania pozostaniesz bez pomocy czy opieki medycznej.


Wakacje z ubezpieczeniem turystycznym są jeszcze bardziej komfortowe. Ubezpieczenie na wyjazd zapewnia dostęp do lekarza pierwszego kontaktu, szpitala, pomoc psychologa, opiekę nad małoletnimi dziećmi, transport do celu podróży lub miejsca zamieszkania. Koszt ubezpieczenia to zaledwie kilka złotych dziennie, a pakiet ubezpieczeń podróżnych zapewnia pomoc w każdej sytuacji, w każdym państwie gdziekolwiek jesteś.


Ubezpieczenie podróży obejmuje:

 • pokrycie kosztów leczenia
 • pokrycie kosztów ratownictwa
 • pokrycie kosztów transportu
 • assistancetest
 • NNW
 • bagaż

Dodatkowe prywatne ubezpieczenie zdrowotne zapewnia kompleksową ochronę na wypadek poważnego zachorowania. Indywidualne ubezpieczenie zdrowotne zapewnia dostęp do najlepszych placówek medycznych w Polsce, dostęp do najnowocześniejszego sprzętu i badań, szerokiego wyboru lekarzy.


Ubezpieczenie na życie zabezpiecza finansowo wskazane przez ubezpieczonego osoby na wypadek jego śmierci. W zależności od Towarzystwa Ubezpieczeniowego pakiet ten można rozszerzyć o ubezpieczenie na wypadek pogorszenia stanu zdrowia z powodu chorób czy nieszczęśliwych wydatków.


Zapewnij swojej rodzinie i sobie wsparcie finansowe w ciężkich, trudnych chwilach. Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie korzystną ofertę.

Ubezpieczenie dla firmy to ochrona jej mienia od zdarzeń oraz odpowiedzialność cywilna w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.


Przedmiot ubezpieczenia dla firm


Przedmiot ubezpieczenia dla firm obejmuje znajdujące się w niej nieruchomości, środki trwałe, ogrodzenia czy środki obrotowe. Zakres ubezpieczenia obejmuje kradzież z włamaniem, rabunek, ogień czy inne zdarzenia losowe jak np. huragan, powódź. Ubezpieczenie to może obejmować szkody wyrządzone wobec osób trzecich lub podmiotów gospodarczych.


Każdy rozsądny przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z potrzeby posiadania ochrony mienia, bez którego nie mógłby prowadzić działalności gospodarczej. Każde ubezpieczenie zapewnia pomoc finansową w przypadku szkody, zwraca koszty uporządkowania po niej, a także finansuje niezbędną pomoc prawnika, informatyka, ślusarza, elektryka czy innych specjalistów.


Przede wszystkim firmy szczególnie narażone na niebezpieczeństwo związane z wypadkami przy pracy pracowników powinny posiadać ubezpieczenie OC z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej. Przykładem takiej firmy może być firma budowlana czy transportowa. Śmiertelny wypadek pracownika na budowie to koszt odszkodowania od pracodawcy, a wynosi on nawet kilkaset tysięcy złotych. Pamiętaj, że od tego warto się ubezpieczyć!


Firma produkcyjna może ubezpieczyć się np. od wprowadzenia wadliwego produktu do obrotu. Dzięki temu nie tylko uniknie braku funduszy na usunięcie wadliwego produktu z rynku ale także zyska środki na naprawienie szkody jakie wyrządziły te produkty.


Każde Towarzystwo Ubezpieczeniowe posiada zasady ubezpieczenia określone w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU) dlatego wybór odpowiedniej ochrony ubezpieczeniowej w zależności od zakresu działalności i wielkości firmy może być bardziej lub mniej korzystny.


Ubezpieczenie dla firmy w pakiecie z OC działalności w promocyjnej cenie – sprawdź!


Zapytaj o ofertę

Masz pytania chętnie na nie odpowiemy.

Wiadmosć została wysłana.
Błąd! Wystąpił błąd przy wysyłaniu Twojej wiadomości.

Szybki kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Phone Icon (+48) 798 067 302

ZESPÓŁ

Nasz niesamowity zespół