O nas

Jako Firma od lat działająca w branży Automotive postanowiliśmy nieść pomoc naszym Klientom w zakresie Zarządzania Flotą. Nasze usługi oparliśmy na relacjach z dealerami oraz serwisami wiodących marek na naszym rynku. Dzięki tak rozbudowanej siatce kontaktów jesteśmy w stanie zapewnić Państwu obsługę floty w Państwa firmie na najwyższym możliwym poziomie. Nasi managerowie zadbają o Państwa komfort w zakresie transportu, obsługi serwisowej jak również pomocy w zakupach nowych samochodów. Zapewniamy pełną pomoc również w zakresie gwarancji oraz Assistance co pozwoli Państwu w pełni skupić się na swoim biznesie.

Czym się zajmujemy

Zadbamy o zarządzanie Państwa flotą w zakresie wymian samochodów. Dzięki licznym kontaktom zaplanujemy dostarczenie nowych aut i zbycie dotychczasowo dostępnych modeli. Po konsultacji z Państwem zaplanujemy również rozwój Państwa floty proporcjonalny do wzrostu działalności Firmy.

flota, avautomotive

Dzięki dziennemu monitoringowi floty jesteśmy w stanie zadbać o planowe serwisowanie Państwa samochodów oraz o sprawy związane z wymianą ogumienia. W naszym interesie jest dostępność Floty dla Państwa pracowników. Zajmujemy się również działaniami nieplanowanymi. Pomożemy w przypadku szkody transportowej czy zgłoszenia na gwarancji. Dzięki nam notoryczne problemy nie będą dłużej Państwa sprawą.

Usługą uzupełniającą w naszej działalności jaka nas wyróżnia jest własny transport. Możemy zaoferować dostawę samochodów naszą lawetą z salonu do Firmy czy do serwisu. Dzięki nam oszsczędzisz czas i pieniądze. Dostarczymy samochód pod wskazany adres. Również w przypadku zdania pojazdów możemy zaproponować własny transport, który ułatwi wymianę aut pracownikom na nowe.

flota, audi, bmw, detailing, avautomotive, rybnik

Jesteśmy dla Państwa dostępni pod dedykowanym numerem infolinii 24 h/7. Nasi specjaliści pomogą w zaplanowaniu serwisu, wymianie opon czy zgłoszeniu jakiejkolwiek sprawy na serwis. Dzięki Nim również zgłosisz zdarzenia nieplanowane.

kontakt, avautomotive

Dzięki własnemu parkowi samochodów dysponujemy możliwością zorganizowania samochodu zastępczego zawsze kiedy tego Państwo potrzebują. W naszej flocie znajdziecie Państwo samochody zarówno klasy premium jak również samochody osobowe i dostawcze różnych marek.

skoda, flota, porche

Zapytaj o ofertę

Masz pytania chętnie na nie odpowiemy.

Success! Your message has been sent to us.
Error! There was an error sending your message.