AVAUTOMOTIVE - DETAILING | UBEZPIECZENIA | LEASE | SALON

Szanowni Państwo,
Nasza historia

Nasza Firma działa na rynku od 2018 roku. Na początku o naszej sile stanowiły trzy osoby zaangażowane w rozwój usług transportowych dla Klientów z Polski oraz z Niemiec. Dziś, po trzech latach funkcjonowania jesteśmy już trzynastoosobową grupą ludzi, którym przyświeca cel zdobywania jak najsilniejszej pozycji na rynku. Nasza misja to zachowanie maksimum pozytywnego nastroju przy stale rosnącym rozwoju.

Od początku działalności funkcjonujemy w Rybniku i z tym miastem jesteśmy związani. Chcąc nas odwiedzić osobiście kierujcie się Państwo na ulicę Obwiednią Południową 64. To tu bije serce naszej Firmy. Jeżeli jednak wolą Państwo kontakt zdalny zapraszamy do kontaktu przez e-mail pod adresem: biuro@avautomotive.pl

Czym się zajmujemy?

Nieprzerwanie od początku działalności jesteśmy związani z szeroko pojętą branżą Automotive. Początki naszej działalności opierały się o transport samochodów osobowych i dostawczych z Polski w kierunkach zachodnich krajów Unii Europejskiej. Z czasem postanowiliśmy rozwinąć nasze usługi o daleko bardziej idące wsparcie naszych Klientów w zakresie ich floty samochodów. Postanowiliśmy całkowicie zadbać o majątek naszych Klientów i ofertę transportu rozszerzyć o pełny zakres opieki Flotowej. Dzisiaj dysponujemy własną agencją ubezpieczeń, samochodami zastępczymi jak również działem logistyki, który dba aby nasi Klienci mogli skupić się na swoim biznesie podczas gdy to my trzymamy rękę na pulsie.

Kolejnym krokiem w rozwoju jaki pojawił się w naszej działalności jest sprzedaż samochodów używanych. Wykorzystując swoje kontakty u Autoryzowanych Dealerów oraz w Firmach Leasingowych postanowiliśmy oferować sprawdzone samochody używane z rynków zachodnich, w Polsce. W kolejnych etapach rozwoju zainwestowaliśmy i ciągle rozwijamy się w zakresie sprzedaży ubezpieczeń jak również profesjonalnego Car Detailingu. Obie usługi są szczegółowo zaprezentowane na naszej stronie. Zachęcamy Państwa do lektury oraz kontaktu z naszymi Przedstawicielami.

Kierunki rozwoju

Głównym kierunkiem naszego rozwoju jest umacnianie naszej pozycji na Śląskim rynku Automotive. Zdobyte doświadczenie pozwoli nam na umacnianie swojej pozycji na dotychczasowych płaszczyznach, jednakże motywuje nas również do obierania nowych kierunków, które zachęcą Klientów do korzystania z naszych usług.

Już teraz możemy zdradzić Państwu, że już niebawem ruszamy z wypożyczalnią samochodów, która będzie oferowała możliwość użytkowania samochodów klasy Premium i nie tylko.

Z poważaniem,
Zarząd AV Automotive Sp. z o.o.

-->